به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوش آمدید. در این وب سایت ، آخرین اطلاعات و اخبار مجتمع ارائه شده است.
پنجشنبه 03 تیر 1400 ساعت 01:11
پیام تبریک مدیر عامل محترم مجتمع اقتصادی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر

 بسم الله الرحمن الرحیم
امام خمینی (ره): خرمشهر را خدا آزاد کرد
مقام معظم رهبری : خرمشهرها درراه است

سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس، نمادی غرورانگیز و به یادماندنی از مقاومت، ایثار و پیروزی ملت همیشه در صحنه ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است.
حماسه آزادسازی «خرمشهر» یکی از رویداد‌های مهم تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرز و بوم، به وقوع پیوست که عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.
آزادی خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود. بی شک باورها و نگرشهای اصیل دفاع از حریم ارزشهای ناب این انقلاب را می توان تا ابد برای تمامی آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان تفسیر کرد.
اینجانب سالروز این نصر عظیم الهی را که همزمان با اعلام فتح و پیروزی ملت مقتدر و مظلوم فلسطین در عملیات شمشیر قدس که اخیرا با عقب نشینی و اعلام یکطرفه آتش بس توسط رژیم کودک کش و اشغالگر قدس عزیز به وقوع پیوست به محضر حکیم فرزانه رهبری معظم انقلاب اسلامی وخانواده شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، ایثارگران، دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس و تمامی همکاران پرتلاش تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
                                                                                                                                                                                                                                                   ابراهیم بازیان


 

   1400/3/2 14:48

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )