به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوش آمدید. در این وب سایت ، آخرین اطلاعات و اخبار موسسه ارائه شده است.
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 19:30
مجتمع اقتصادی کمیته امداد در پروژه‌های سرمایه‌گذاری وارد شود
وحید میرزایی صبح امروز در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: در استان کرمان از ظرفیت بالای اقتصادی برخوردار هستیم که می‌توان از آن برای ایجاد اشتغال بهره برد.

وی بیان داشت: امسال جزو مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان کرمان تهیه سند اشتغال را داشتیم که به عنوان نقشه راه و مشخص کردن نقش هر دستگاه در این زمینه باشد.

میرزایی با بیان اینکه سند اشتغال استان کرمان تا پایان خرداد ماه تدوین می‌شود، عنوان کرد: معین‌های اقتصادی مناطق هشت‌‌گانه استان کرمان را به سازمان‌های حمایتی وصل می‌کنیم که کمک هم باشند.

وی ابراز داشت: به عنوان نمونه در منطقه شهداد، شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان معین اقتصادی معرفی شده و کارهای خاصی را در حوزه گردشگری آغاز کرده است و در این فرآیند دستگاهی مانند کمیته امداد می‌تواند کمک زیادی بدهد و از ظرفیت ایجاد شده استفاده برده شود.

رئیس امور سرمایه‌گذاری استان کرمان بیان داشت: ستاد سرمایه‌گذاری واحد در استان کرمان ایجاد شده که همه دستگاه‌ها متمرکز شوند و فرآیندهای سرمایه‌گذاری را دنبال کنند.

وی ادامه داد: کمیته امداد می‌تواند در زمینه کمک به واحدهای راکد و نیمه راکد وارد شود و یا اینکه بسته‌های تشویقی را در این زمینه در نظر بگیرد.

میرزایی ابراز داشت: سهم برخورداری استان کرمان از ظرفیت مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره) در پروژه‌های سرمایه‌گذاری استان ناچیز است و این آمادگی را داریم که زیرساخت‌ها را در اختیار مجتمع اقتصادی قرار دهیم و آنها در حوزه‌های کشاورزی، فرش و گلیم، صنایع دستی و ... وارد شوند.

وی تصریح کرد: امسال می‌خواهیم دو شهرستان را به عنوان پایلوت انتخاب کنیم که ظرفیت و قابلیت این را دارند که بیکاری در آنها به صفر برسد و کمیته امداد با توجه به منابع خاص خود می‌تواند در این بخش وارد شود.
   1396/9/20 12:27

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )