به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوش آمدید. در این وب سایت ، آخرین اطلاعات و اخبار موسسه ارائه شده است.
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 19:30
تکمیل و تحویل 529 پروژه عمرانی مددجویی
عباس اهرابی، بابیان اینکه تأمین سرپناه و مسکن برای مددجویان و نیازمندان تحت حمایت این نهاد یکی از مهمترین اهداف و رسالت‌های این نهاد حمایتی است، گفت: طی نیمه نخست امسال 529 پروژه عمرانی کمیته امداد این استان شامل احداث و خرید مسکن شهری و روستایی و همچنین انجام تعمیرات کلی و جزیی انجام و به مددجویان واگذار شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان در راستای رفع نیاز مددجویان از تمام امکانات و ظرفیت‌ها استفاده می‌کند، افزود: طی نیمه نخست امسال 910 پروژه عمرانی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد در خراسان شمالی اجرا شده که از این  تعداد 381 پروژه در حال اجراست و تا قبل از سال به خانوارهای متقاضی واگذار می‌شود.

 

وی بابیان اینکه اقدامات حوزه مسکن مددجویان در سرفصل‌های تعمیرات، احداث مسکن شهری و روستایی، بهسازی سرویس‌های بهداشتی انجام می‌شود، به تشریح جزئیات فعالیت این نهاد در 6 ماهه نخست امسال پرداخت و ادامه داد: در حوزه تعمیرات در این مدت، 167 واحد در حال اجرا و 374 واحد تحویل داده ‌شده و در مناطق محروم نیز 16 واحد مسکونی در حال اجرا و 50 واحد تحویل داده‌شده است.

 

اهرابی با یادآوری اینکه در بخش احداث مسکن روستایی نیز 84 مورد در دست اجرا و هشت واحد تحویل داده ‌شده است و همچنین در مناطق محروم نیز 23 واحد مسکونی در حال اجرا و دو مورد به بهره ‌برداری رسیده است، بیان کرد: در 6 ‌ماهه نخست امسال در بخش مسکن نیمه‌تمام روستایی و شهری به ترتیب 16 و 32 واحد به بهره‌برداری رسیده و کلید آن به مددجویان تحویل داده ‌شده است.

 

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: در حوزه بهسازی سرویس بهداشتی مددجویان نیز 30 مورد تحویل داده ‌شده و 31 مورد در حال اجراست که به ‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

اهرابی بابیان اینکه در  6 ‌ماهه نخست امسال در حوزه عمرانی، دو میلیارد و 800 میلیون تومان از محل صدقات، منابع دولتی و تسهیلات بانکی هزینه شده است، گفت: یک میلیارد و 700 میلیون تومان از منابع دولتی، 115 میلیون تومان از محل صدقات، سه میلیارد و 500 میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی بخشی نیز در سایر سرفصل‌ها تأمین اعتبار شده است.
   1396/9/20 12:27

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )