به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوش آمدید. در این وب سایت ، آخرین اطلاعات و اخبار مجتمع ارائه شده است.
دوشنبه 07 مهر 1399 ساعت 00:42
برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در مجتمع اقتصادی
برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در مجتمع اقتصادی
 
جشن امامت و ولایت عید سعید غدیر خم در مجتمع اقتصادی برگزار شد.
به مناسبت دهه امامت و ولایت ،ودر جهت پاسداشت ولایت امیر المومنان علی (ع) مراسم جشنی در مجتمع اقتصادی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی و اموراجتماعی مجتمع اقتصادی همزمان با حلول دهه امامت و ولایت مراسم جشن عید غدیر با حضور مدیر عامل مجتمع،معاونین ،مدیران و مدیران عامل هلدینگها و سایر کارکنان حوزه ستادی مجتمع اقتصادی برگزار گردید.
در این مراسم که در محوطه باز و با حفظ کلیه اصول بهداشتی و فواصل اجتماعی برگزار گردید پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ،مهندس بازیان مدیر عامل مجتمع طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه روزی همکاران در جهت پیشبرد اهداف متعالی سازمانی با اشاره به سیاستهای پیش رو به تبیین کلی این سیاستها پرداخت و از همکاران خواست تادر سال جهش تولید در تحقق این اهداف کوشا باشند .
وی همچنین با اشاره به پیوست فرهنگی سیاستهای جدید مجتمع اقتصادی و اقدامات انجام شده طی این مدت ،ضمن بیان مناقب و فضائل امام علی (ع) در خصوص فلسفه غدیر و امامت ایشان نیز اشاراتی داشت.
پس از آن دکتر حشمت الله قنبری از اساتید مبرز حوزه تاریخ اسلام نیز در زمینه غدیر به ایراد سخنرانی پرداخت و مراسم با مداحی مداحان اهل بیت (ع) به پایان رسید.

    1399/5/19 09:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
9.2/10 (تعداد آرا 6 نفر )